Osvětlení stropu

Jak pracujeme?

Work i1

Specializujeme se na chytré domy s technologií od firmy Loxone , ale vyřešíme i standardní elektroinstalaci.

Work i2

Chytrou domácnost vám rádi předvedeme v našem referenčním domě.

Work i3

Poradíme vám s vašimi požadavky a vaše sny a přání přeneseme do reality

Work i4

Elektroinstalaci vašeho SmartHome vyřešíme od projektu až po realizaci.

Work i5

Samozřejmostí je instalace datové sítě včetně domácího serveru.

Work i6

Po předání hotové instalace zajistíme péči o naše zákazníky tak aby vám chytrý dům přinášel jen radost.

Jak probíhá spolupráce?

01

Úvodní schůzka - nezávazná konzultace

Představíme vám co systém umí a jaké jsou možnosti. Budeme naslouchat vašim potřebám a na základě toho společně vybereme prvky Loxone které váš budoucí chytrý dům má mít. Sami v chytrém domě bydlíme a můžeme vám poradit jaké funkce jsou opravdu přínosné a mají pro vás přidanou hodnotu.
Schůzka může proběhnout i po telefonu nebo online.

01
02

Případová studie a nabídka

V tomto kroku je potřeba počítat s více schůzkami, protože možností je opravdu mnoho. Naším cílem je připravit vám nabídku přesně podle vašich představ a priorit. Výsledkem tohoto kroku spolupráce je kalkulace cenové nabídky vašeho chytrého domu a případná objednávka z vaší strany.
Od vás budeme potřebovat vědět požadavky co chcete řídit. Teplotu, stínění, světla, přístup a alarm, audio?
Doba trvání je 2-4 týdny.

02
03

Projekt pro realizaci

Rozhodli jste se pro spolupráci s námi? Výborně! Uděláme všechno pro vaši spokojenost. Nyní už je potřeba vědět detailně, kolik bude v každé místnosti světel, spínačů, zásuvek. Umístění čidel přítomnosti, magnetů v oknech nebo reproduktorů. Kde bude nábytek, na kterou stranu budete otevírat dveře, kde bude vana, kde umyvadlo atd.
Důležitým krokem je výběr svítidel která budete chtít stmívat. Na trhu je mnoho technologií stmívání. Loxone chytrý dům umí ovládat všechny, ale pro různé typy stmívání je zapotřebí různý typ zapojení a kabelů. Rádi vám pomůžeme se v tomto zorientovat a společně vybereme to nejlepší podle vašich potřeb.
Projekt pro realizaci znamená přesné schéma zapojení, upřesnění počtu prvků vašeho chytrého domu.

Toto je dobré vyjasnit alespoň 2 měsíce před samotnou realizací elektroinstalace.
Délka tohoto kroku je cca 1 měsíc.

03
04

Instalace kabeláže

Nyní váš dům již stojí, máte hrubou stavbu, střechu a je čas začít s elektroinstalací. Nejprve si spolu projdeme celý dům a odsouhlasíme si umístění všech spínačů, zásuvek a svítidel v souladu s projektem. Tento krok je velmi důležitý a je dobré mu věnovat čas. Stále ještě můžeme dělat změny a to velmi jednoduše.
Potom začneme s přípravou cest pro kabely, rozvaděč a všechny spínače zásuvky, čidla atd.
Na konci tohoto kroku bude váš dům osazen kabeláží, krabičky budou zaslepené a bude připravené místo pro rozvaděč. Vše bude připraveno pro finální stavební povrchy. Omítky, stropy, podhledy, obklady, podlahy.

Délka tohoto kroku je různá od velikosti domu.

04
05

Instalace rozvaděče, konfigurace a oživení

Dům už je téměř hotov a to je ten správný čas pro jeho oživení. Nainstalujeme rozvaděč se všemi prvky chytrého domu a propojíme jej s připravenou kabeláží. Zapojíme všechny spínače a zásuvky. Naprogramujeme váš chytrý dům tak, aby maximálně plnil vaše požadavky. Aby dělal přesně to co chcete. Výsledkem je naprostá přirozená souhra všech technologií pro zajištění vašeho pohodlí.

Délka tohoto kroku je cca 2-3 týdny.

05
06

Předání hotové instalace

Všechno je připravené pro nastěhování. Předáme vám celé dílo. Dokumentaci a zálohu systému.

06
07

Podpora a optimalizace dle přání klienta

Našim cílem je trvalá péče o zákazníky. Během prvních měsíců po nastěhování je potřeba počítat s občasnými zásahy do systému pro provedení změn pro optimální funkci. Není možné abyste si uměli představit všechny požadavky na dům dokud v něm ještě nebydlíte. Až jeho užívání odhalí, co je potřeba upravit. S chytrým domem to není problém. Díky vzdálenému přístupu umíme většinu změn udělat na dálku.

07